Espro Elektrik Otomasyon ve Taahhüt Ltd. Şti. olarak endüstriyel tesisler ve altyapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız Türkiye’ nin önde gelen endüstriyel tesislerinde deneyimi ve konusunda tecrübeli uzman teknik ekibi ile DCS (800xA,800F,700F), PLC (AC500) Otomasyon ve RTU ( RTU211/560) izleme ve raporlama sistemleri ile elektrik panoları imalat, projelendirilme ve anahtar teslim taahhüt işleri yapmaktadır.

ABB Elektrik San. A.Ş.’ nin resmi bayisi ve sistem entegratörü olan şirketimiz aynı zamanda Siemens, Schenider, Allen-Breadley, Phoenix Contact gibi diğer markalarda da yeterli bilgi ve tecrübeye sahiptir.

 Aynı grup altında faaliyet gösteren Eskon Endüstriyel Ltd. Şti. Proses saha enstrümanları ve sıvı-gaz analiz cihazları temini, projelendirilmesi, devreye alma ve servis hizmetleri konusunda 2006 yılından bugüne aynı sektörlerde başarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tek çatı altında tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen yapımızla hızlı, esnek ve rekabetçi şartlar sağlayarak projelerinize katkı sağlamaktan mutluluk duyarız.

ESPRO POWER POINT SUNUMU İÇİN TIKLAYIN